فرود ۴ فروند هواپیمای ATR در فرودگاه مهرآباد

0
471
خرید آنلاین بلیط هواپیما از شرکت هما با هواپیمای ATR
بلیط هواپیما از شرکت هما با هواپیمای ATR
فرود ۴ فروند هواپیمای ATR در فرودگاه مهرآبادReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 17Rating: 4.5فرود ۴ فروند هواپیمای ATR در فرودگاه مهرآبادفرود ۴ فروند هواپیمای ATR در فرودگاه مهرآباد به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا امروز 27 اردیبهشت، چهار فروند از هواپیماهای ATR تحویل ایران‌ایر داده شد و این 4 هواپیما دقایقی پیش در فرودگاه مهرآباد بر زمین نشستند.

فرود ۴ فروند هواپیمای ATR در فرودگاه مهرآباد

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا امروز 27 اردیبهشت، چهار فروند از هواپیماهای ATR تحویل ایران‌ایر داده شد و این 4 هواپیما دقایقی پیش در فرودگاه مهرآباد بر زمین نشستند.

هواپیمای ATR از مدل هواپیماهای کوتاه‌برد مخصوص پرواز داخلی است که ظرفیت آن حدود 70 تا 90 مسافر است.

طبق گفته اصغر فخریه کاشان، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی به ایلنا، امروز چهار فروند از این هواپیما تحویل ایران ایر شد و 16 فروند باقی مانده نیز در دو سال آینده به ناوگان ایران‌ایر اضافه خواهد شد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما از هما
بلیط هواپیما از هما

به گزارش ایسنا با تحویل این هواپیماها، شمار هواپیماهای مسافربری غربی جدیدی که از زمان لغو تحریم‌های هسته ای علیه تهران و گشایش مجدد تجارت، به ایران تحویل داده شده‌اند، به هفت فروند رسید.

شرکت هواپیمایی ایران ایر ۲۰ فروند از این هواپیماها را که ساخت جوینت ونچر میان ایرباس و لئوناردوی ایتالیا است، سفارش داده است.

مدل ۶۰۰-۷۲ ATR با ظرفیت ۷۰ صندلی، بر مبنای قیمت اعلام شده ۲۶.۸ میلیون دلار ارزش دارد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما از هما با هواپیمای ATR
بلیط هواپیما از هما با هواپیمای ATR

انتظار می‌رود ایران ایر ۱۶ فروند ATR دیگر را تا پایان سال ۲۰۱۸ تحویل بگیرد که شامل پنج فروند دیگر در سال جاری خواهد بود.

ایران ایر تاکنون سه فروند ایرباس تحویل گرفته که بخشی از سفارش این شرکت برای خرید ۱۸۰ فروند هواپیمای مسافربری از غول اروپایی ایرباس و شرکت آمریکایی بوئینگ بوده است.

برای خرید بلیط هواپیما به مقاصد داخلی از سایت سفرستان دیدن نمایید.

تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منبع: ایلنا ، ایسنا ، رویترز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید