‌بلیط هواپیما نروژ و کلیسایی چوبی که بیماران را شفا می‌دهد

بازدید از کلیساهای چوبی نروژ بدون شک یکی از خاص‌ترین تجربه‌های زندگی هر گردشگری است که بلیط هواپیما نروژ خریده است. این الوارهای چوبی که به‌صورت ماهرانه تراش داده‌شده‌اند جایشان درست وسط همه‌چیز می‌باشد، به عبارتی بین تاریخ و افسانه، بین مسیحیت و سنت‌های باستانی وایکینگ‌ها، بین گذشته و امروز و حتی بین شما و فالورهای بیش‌تری در اینستاگرامتان. تماشای این کلیساها و عکس گرفتن از هر زاویه‌ آن‌ها آن‌قدر لذت‌بخش است که گذر زمان را حس نخواهید کرد.

0
78
خرید بلیط هواپیما نروژ
بلیط هواپیما نروژ
‌بلیط هواپیما نروژ و کلیسایی چوبی که بیماران را شفا می‌دهدReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Apr 24Rating: 4.0بلیط هواپیما نروژ و کلیسایی چوبی که بیماران را شفا می‌دهد - خرید بلیط هواپیما ارزان نروژبازدید از کلیساهای چوبی نروژ بدون شک یکی از خاص‌ترین تجربه‌های زندگی هر گردشگری است که بلیط هواپیما نروژ خریده است. این الوارهای چوبی که به‌صورت ماهرانه تراش داده‌شده‌اند جایشان درست وسط همه‌چیز می‌باشد. خرید بلیط هواپیما ارزان نروژ. بلیط هواپیمای ارزان نروژ. قیمت بلیط ارزان هواپیما نروژ. جاذبه های توریستی نروژ

‌بلیط هواپیما نروژ و کلیسایی چوبی که بیماران را شفا می‌دهد

بازدید از کلیساهای چوبی نروژ بدون شک یکی از خاص‌ترین تجربه‌های زندگی هر گردشگری است که بلیط هواپیما نروژ خریده است. این الوارهای چوبی که به‌صورت ماهرانه تراش داده‌شده‌اند جایشان درست وسط همه‌چیز می‌باشد، به عبارتی بین تاریخ و افسانه، بین مسیحیت و سنت‌های باستانی وایکینگ‌ها، بین گذشته و امروز و حتی بین شما و فالورهای بیش‌تری در اینستاگرامتان. تماشای این کلیساها و عکس گرفتن از هر زاویه‌ آن‌ها آن‌قدر لذت‌بخش است که گذر زمان را حس نخواهید کرد. برای بازدید از نقاط جذاب و توریستی کشور نروژ و همچنین کلیساهای دیدنی و آرامش‌بخش سفرستان خرید بلیط هواپیما نروژ را به شما پیشنهاد می‌کند.

خرید بلیط هواپیما نروژ
بلیط هواپیما نروژ

در قرون وسطی که کلیساهای سنگی در اقصی نقاط اروپا ساخته می‌شدند، در نروژ فن مشابهی برای ساخت کلیساهای چوبی به کار می‌رفت و خوشبختانه وایکینگ‌ها که به ساخت قایق‌ها و خانه‌های چوبی علاقه داشتند خیلی زود سنت تراش چوب را در اروپا گسترش دادند و نتیجه اینی شد که در عکس‌ها می‌بینید.

خرید بلیط هواپیما نروژ
بلیط هواپیما نروژ

البته الآن فقط در نروژ می‌توانید این کلیساها را پیدا کنید، در لیست زیر هم از بین 28 کلیسای چوبی با این سبک که “Stave Church” گفته می‌شود، کلیساهایی را معرفی کرده‌ایم که سزاوار توجه و بازدید شما هستند. امیدواریم با تهیه بلیط هواپیما نروژ و دیدن شهرهای دیگری مانند اسلو لحظات خوبی را در این کلیساها سپری کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما اسلو شهر لوکس پسندان

بلیط هواپیما نروژ

1کلیسای چوبی Urnes در Sognefjord

قدیمی‌ترین کلیسای چوبی کشور نروژ حدود قرن 12 ساخته‌شده و توانسته در بین لیست میراث جهانی یونسکو جای بگیرد. این کلیسا که اطرافش طبیعت سرسبزی دارد با زیبایی‌های بافتی که در آن قرارگرفته برای عکاسی خیلی خوب است. در حال حاضر کلیسا خدماتی برای مردم محلی ارائه نمی‌کند ولی هنوز هم مردم آن اطراف عروسی‌ها و مراسم نام‌گذاری را در ساختمان منحصربه‌فرد این کلیسا برگزار می‌کنند. اگر در هنگام بازدیدتان شانس با شما یار باشد، احتمالاً اگر با مراسم عروسی در آنجا روبرو شوید با یک تیر دو نشان می‌زنید و بهترین خاطره از بلیط هواپیما نروژ را از آن خود می‌کنید.

بلیط هواپیما نروژ

2کلیسای Borgund

در بین کلیساهای چوبی نروژ، کلیسای “Borgund” نسبت به تاریخ باستانی‌اش خیلی خوب محافظت‌شده و جذابیت ظاهری متمایزی هم دارد. اگر به سقف کلیسا نگاه کنید سر اژدها‌ها را می‌بینید، در ساختمان این کلیسا چوب‌های سقف به شکل سر اژدها تراش‌خورده‌اند. داخل کلیسا را هم می‌توانید ببینید چون از قرن 19 به این‌طرف کلیسا برای مسائل مذهبی استفاده‌نشده و امروزه هم به‌عنوان موزه به فعالیت خود ادامه می‌دهد. مثلاً اشیای مربوط به وایکینگ‌ها را می‌توانید مشاهده کنید، در هنگام تماشای دیوارهای آن نوشته‌هایی را می‌بینید که به جرات می‌توان گفت قدمتشان به قرن 13 برمی‌گردد.

بلیط هواپیما نروژ

3کلیسای Kaupanger

کلیسای “Kaupanger” ویژگی‌های بخصوصی دارد که در بیشتر کلیساهای این سبک وجود نداد، یکی از این ویژگی‌ها کاربردش تا به امروز است و با در نظر گرفتن اینکه این کلیسا در اواسط قرن 11 ساخته‌شده، بازه زمانی خیلی طولانی را شامل می‌شود. هنگام بازدید از ظاهر بنا متوجه می‌شوید که معماری‌اش متفاوت‌تر از دیگر کلیساهای چوبی است و حتی داخل آن‌هم به علت ارتفاع سقف تفاوت دارد. مساحتی بالغ‌بر 102 مترمربع با 22 دیرک،‌ کلیسای “Kaupanger” را دیدنی ساخته و هنگامی‌که بلیط هواپیما نروژ را خریدید و به دیدن کلیسا رفتید شمارا با فرهنگ آنجا آشنا می‌کند.

بلیط هواپیما نروژ

4کلیسای “Heddal”

کلیسای دیگری که در نروژ معروفیت خود را مدیون عظمت بنایش است در ابتدای قرن 13 ساخته‌شده و هنوز هم در حال استفاده می‌باشد، این کلیسا “Heddal” نام دارد و بزرگ‌ترین کلیسا در بین 28 تاست، از آنجایی هم که در قسمت غرب شهر نوتودن واقع‌شده می‌توانید با تهیه بلیط هواپیما نروژ و رفتن به شهر نوتودن به بازدید از این غول چوبی بروید. حتی اگر موفق به دیدن هیچ‌کدام از کلیساها نشدید این‌یکی را حتماً در برنامه‌های خود داشته باشید چون با دیدنش حس می‌کنید که در وسط یک داستان تخیلی قرارگرفته‌اید. البته احتمال دارد کلیسا شنبه‌ها و یک‌شنبه‌ها به خاطر مراسم عروسی تعطیل باشد پس قبل از رفتن تماس بگیرید.

بلیط هواپیما نروژ

5کلیسای Fantoft

درواقع کلیسای “Fantoft” اصلی در آتش‌سوزی نابودشده بود و کلیسایی که اکنون در شهر برگن نروژ وجود دارد بنای بازسازی‌شده آن است که در ساختش به جزئیات بسیار اهمیت داده‌شده و برای همین شباهت کاملی به نمونه اولیه خود دارد. کلیسای اصلی در سال 1992 سوخته بود و 5 سال بعد هم کار بازسازی آن تمام شد. حتماً درباره بندر زیبای شهر برگن شنیده‌اید، تعطیلات تابستان می‌تواند در این شهر بسیار جذاب باشد به‌شرط این‌که  بلیط هواپیما نروژ و بازدید از این کلیسا را در برنامه‌های خود بگنجانید.

بلیط هواپیما نروژ

6کلیسای Hopperstad

همراه با کلیسای “Urnes” کلیسای دیگری از شهرک vik  به نام “Hopperstad” در بین دیگر کلیساهای Stave عنوان قدیمی‌ترین را به دوش می‌کشند. کلیسای “Hopperstad” در طی عمر طولانی خود هم از خاطرات گردشگران محو ماند و هم‌دوره اوج خوبی داشت. در سال 1881 بود که معمار Peter Andreas نامی با الهام از کلیساهای دیگر شروع به بازسازی این کلیسا کرد. دکوراسیون داخلی کلیسا هم بسیار چشم‌گیر است و بازدیدکنندگان را سرگرم تماشای خود می‌کند. اگر در برنامه‌های سفر خود خرید بلیط هواپیما نروژ را نتیجه‌گیری کرده‌اید، بلیط هواپیما ارزان خود را به مقصد پایتخت نروژ یعنی شهر برگ بگیرید.

بلیط هواپیما نروژ

7کلیسای Rodal

لیست خود را با نام کلیسای “Rodal” به پایان می‌رسانیم که کلیسای افسانه‌ای نروژ شناخته‌شده و علت آن قدرت شفابخشی‌اش است. در داخل کلیسا صلیب عیسی مسیح قرار دارد که فقط یک‌بار در سال ( ششم جولای) عرق می‌کند و قطره‌هایی در روی آن پیدا می‌شود که می‌تواند بیماران را شفا دهد. این کلیسا در زمان قرون وسطی یکی از بناهای زیارتی نروژی‌ها بود که امروزه بازدید از آن در فصل تابستان ممکن است.

خرید بلیط هواپیما نروژ
بلیط هواپیما نروژ

پیشنهاد ما به شما گردشگران عزیز این است که فقط به دیدن عکس‌های این کلیساها اکتفا نکنید، زیبایی آن‌ها از نزدیک حیرت‌انگیز است، شک نداشته باشید که بلیط هواپیما نروژ شمارا به هنر دوران وایکینگ‌ها می‌برد و خاطره‌ها و عکس‌های زیادی را به شما هدیه می‌دهد.

برای جستجو و خرید بلیط هواپیما نروژ و پرواز خارجی به نقاط دیگر اروپا، از سایت سفرستان استفاده نمایید ویا با نصب اپلیکیشن سفرستان از تخفیف‌‌های ویژه روزانه روی پرواز خارجی و بلیط هواپیما اروپا بهره‌مند شوید. پیشنهاد ویژه ما به شما اپلیکیشن است.

برای خرید بلیط هواپیما نروژ به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
touropia.com
theculturetrip.com
visitnorway.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید