خانه ایرانگردی نکات سفر به قشم

نکات سفر به قشم

نکات سفر به قشم در این بخش شامل اطلاعات کامل گردشگری قشم، جاذبه های دیدنی قشم، حمل و نقل، نحویه خرید بلیط هواپیما قشم، بهترین زمان سفر به شهر قشم و اطلاعاتی راجه به تاریخچه و معرفی قشم است.

قشم شهری بسیار زیبا در جنوب ایران است که با جاذبه های فراوان گردشگری خود همه ساله میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیاست.

تفریحات جذاب دریایی، مراکز خرید متعدد، جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیار در این شهر موجب گشته تا قشم در لیست محبوبترین شهرهای ایران قرار بگیرد.

جزیره زیبای قشم یکی از بهترین مقاصدی است که می‌تواند در برنامه سفر گردشگرانی قرار بگیرد که میخواهند برای دیدار با جاذبههای گردشگری ایران، بلیط هواپیمای ارزان به قشم بخرند و بدون تحمل خستگیهای ناشی از پشت فرمان نشستن، تنها پس از پروازی کوتاه و با خرید بلیط هواپیمای ارزان به مقصد دیدنی خود برسند.

همچنین قشم به عنوان یک مقصد محبوب برای دوستداران خرید شناخته می شود. البته این محبوبیت به خاطر وجود بازارها و مراکز خرید متعدد قشم است که قیمت اجناس داخل آنها به نسبت شهرهای دیگر ارزان تر است.

جزیره قشم یکی از جزایر استان هرمزگان است که به‌عنوان بزرگ‌ترین جزیره ایران و خلیج‌فارس در تنگه هرمز قرار دارد. این جزیره در چند دههٔ اخیر به یکی از مکان‌های توریستی و گردشگری تبدیل شده‌است. از نقاط دیدنی این جزیره بازارها و دیدنی‌های طبیعی آن چون جنگل‌های حرا، غارهای خربس، تنگه چاهکوه، دلفین‌های آبی خلیج فارس، دره ستاره‌ها، جزایر ناز و سیمین و غار نمکدان بناجعلی است.

محبوب ترین ها